Під час організації похорону оформлення документів після смерті є одним із найбільш відповідальних періодів. Для швидкої процедури оформлення документів необхідно вивчити весь потрібний перелік документів. Оформлення документів після смерті здійснюється у відповідних установах. Ця процедура проходить лише при пред’явленні паспорта, відповідального за організацію похорону. Заявник може бути як родич покійного, так і інший громадянин, який взяв на себе зобов’язання за проведення та організацію похорону.
Кожен виданий документ медичною організацією або органом ЗАГСу вимагає ретельної перевірки занесених до нього записів. Особливу увагу треба звернути на дати, точність написання посадовими особами графи із зазначенням прізвища імені по батькові померлого, дати його народження та смерті, місця народження та смерті, а також точна вказівка причин смерті. Необхідно простежити, щоб папери були засвідчені печаткою організації та підписані посадовими особами.
Викликати ритуального агента для оформлення документів на похорон ви можете за телефоном: 056 744-10-81, 097 013-17-71
Які документи необхідні для оформлення смерті
Щоб отримати медичне підтвердження про смерть, потрібно пред’явити паспорт особи заявника, а також паспорт, амбулаторну карту і якщо є поліс медичного страхування небіжчика. При проведенні оформлення гербового свідоцтва потрібен паспорт особи, яка заявляє про смерть, паспорт покійника, підтвердження смерті з покійницкою.
При оформленні документів на похорон при собі треба мати: паспорт особи, яка відповідає за поховання, гербове підтвердження про смерть, квитанцію-договір на церемоніальні послуги з підтвердженням номера замовлення нової могили. Едельвейс надає допомогою в отриманні необхідних паперів пов’язаних з похороном. Не витрачайте час і нерви на оформлення паперів довіртеся ритуальному бюро Едельвейс.
Документи на оформлення спадщини після смерті
Відповідно до законів є встановлений список документів під час оформлення спадщини після смерті спадкоємця:
- Заявка щодо прийняття спадщини на законних підставах.
- Свідоцтво про надання ідентифікаційного номера наступника.
- Документ, що підтверджує смерть, має бути засвідчений гербовою печаткою, виданий у РАГС або укладанням суду про визнання спадкодавця померлим.
- Паспорт наступника.
- Заповіт (якщо є).
- Папір, що засвідчує кровні зв’язки: свідоцтво про народження дитини; рішення суду про підтвердження спільного проживання чи родинних відносин із спадкодавцем; Свідоцтво про шлюб.
- Папери, що свідчать про місце відкриття спадщини: домова книга з реєстрацією про постійне місце проживання покійного або довідка про кінцеве місце проживання видана житловим кооперативом.
Документи, які потрібні на рухоме та нерухоме майно, що успадковується:
- правовстановлюючий акт на нерухомість та землю,
- банківська угода,
- технічний паспорт транспортного засобу,
- статут підприємства чи фабрики частина у якому мають
- успадкувати витяг з держ. реєстру ЄДРПОУ,
- виписка із списку власників дорогоцінних паперів.
Документами, що надають права на частину землі та нерухомість, можуть бути свідоцтвом про право на майно: дарчої, сертифікат про право на пай або землеробську частину, договір купівлі-продажу, рішення суду та державний акт про право власності земельної ділянки. Слід зазначити, що без заяви про прийняття спадщини спадкову справу не буде заведено. Відсутність усіх інших паперів перешкодою закладення цієї справи.